BOSCH 3 ročná záruka

Predĺžte si záruku na profesionálne používané elektrické náradie Bosch až tri roky.

Profesionálne elektrické náradie Bosch spĺňa tie najvyššie nároky na kvalitu. Preto je u nás dostupné aj predĺženie záruky. Na všetko profesionálne modré elektrické náradie a meracie prístroje dostanete trojročnú záruku, a to zadarmo!
Stačí len prostredníctvom internetu zaregistrovať svoje náradie alebo prístroj do štyroch týždňov po kúpe. Záručná doba začína plynúť dátumom kúpy.
Vyňaté sú vysokofrekvenčné prístroje, priemyselné akumulátorové skrutkovače a pneumatické náradie, dodávané príslušenstvo, ako aj akumulátory a nabíjačky.
Na registráciu svojho produktu sa, prosím, najskôr prihláste ako užívateľ. Na Vašej osobnej registračnej stránke si potom môžete prihlásiť svoje prístroje na predĺženie záruky, môžete si vytlačiť záručný certifikát vo formáte PDF a upravovať svoje osobné údaje.
Záručné certifikáty sa zásadne vzťahujú na konkrétne stroje. To znamená, že každé zakúpené náradie je potrebné zaregistrovať zvlášť. V prípade uplatnenia záruky u svojho predajcu predložte certifikát spoločne s kópiou dokladu o kúpe alebo nám svoje náradie zašlite priamo. Údaje na obidvoch dokladoch sa musia zhodovať.
Vykonajte registráciu teraz!

Zaregistrujte tu svoje profesionálne modré elektrické náradie do štyroch týždňov po jeho kúpe a zadarmo dostanete trojročnú záruku.

Prejsť na predĺženie záruky
https://webapp.bosch.de/warranty/sk-SK/start.do

BOSCH Professional
BOSCH Domáci majstri
BOSCH Záhrada
BOSCH BSS Partner
Záruka BOSCH
Ako postupovať pri reklamácii
Servis
BOSCH 3 ročná záruka